Overzicht per 31 oktober 2014

Maandag

08.30-09.30 uur Prikpost voor Huisartsen lab.
09.00-12.00 uur Yoga voor 55+ S.W.O.N
11.00-12.00 uur Gymmastiek voor 55+ Sportservice.
12.00-14.00 uur Hidaya.
13.00-15.00 uur Volksdansen Volksdansgroep Nijmegen.
16.30-19.30 uur Kook & Ontmoet een maal per 14 dagen.
19.00-23.00 uur Schaakclub
19.00-22.00 uur Breien.
19.00-22.00 uur Kapperscursus Selfine.
19.30-22.30 uur Klaverjassen en jokeren Klaveren Boer.
19.30-23.00 uur Klaverjassen en jokeren K.J.V Hatert.
20.00-22.30 uur Repetitie toneelvereniging Ernst en Luim.
20.15-21.15 uur Dynamische Yoga.

Dinsdag

10.00-11.00 uur Gymmastiek voor 55+ Sportservice.
10.00-13.00 uur Werkgroep (kantoor) De Spin.
10.15-11.30 uur Cursus Engels beginners De Spin.
13.30-15.30 uur Cursus Mode en Styling De Spin.
13.30-16.30 uur Ontspanning middag met o.a. biljarten sjoelen en kaarten en creatieve hobby of een gezellig gesprek O.V.H
13.30-15.00 uur Cursus Engels niveau 1 De Opstap.
18.30-19.30 uur Turkse vrouwendans.
19.00-20.30 uur Bewegen voor vrouwen Callanetics De Spin.
19.15-21.15 uur Kunstgeschiedenis iets gevorderden De Spin.
19.30-23.00 uur Sjoelen H.S.V
19.30-21.30 uur Cursus zelf kleding maken De Spin.
19.30-20.30 uur Oriëntaalse dans,
19.30-22.30 uur Computerclub H.C.C
19.30-21.00 uur Cursus Engels conversatie De Opstap.
20.00-22.30 uur Een maal per 14 dagen Fotoclub meer licht.
20.00-22.30 uur Zangkoor Paduan Suara.

Woensdag

08.30-09.30 uur Trombosedienst.
09.00-11.00 uur Cursus Mode en Styling De Spin.
09.15-12.15 uur Volksdansen Volksdansgroep Nijmegen.
10.30-11.30 uur Bewegen voor vrouwen Callanetics De Spin.
11.00-13.00 uur Cursus Spaans beginners De Spin.
13.00-14.30 uur Cursus Spaans De Dpin.
13.45-14.45 uur Yoga L.E.G.
14.00-16.00 uur Cursus Spaans.
19.00-22.00 uur Kapperscursus Selfine.
19.00-22.00 uur Italiaanse les
19.30-22.30 uur Schalgerfreunden.
19.30-2030 uur Bewegen voor vrouwen Callanetics De Spin.
19.30-22.00 uur Een maal per 14 dagen Esperanto Hatert.
20.45-21.45 uur Afrikaanse dans De Opstap.

Donderdag

08.30-09.30 uur Prikpost voor Huisartsen lab.
09.00-1200 uur Knutselclub De Creatieve Handjes.
09.30-11.30 uur Tekenen/schilderen De Spin.
10.00-12.00 uur Cursus Indonesisch niveau 1 De Opstap.
10.00-12.00 uur Cursus Spaans.
13.30-16.30 uur Soosmiddag 1-3-4-(5) don. van de maand K.B.O
13.30-16.30 uur Bingo 2e don. van de maand R.P.V
19.00-22.00 uur Schildersgroep Hatert.
19.00-23.00 uur Biljartvereniging `t Krijtje.
19.00-23.00 uur Country dansen Dusty Boots.
20.00-22.30 uur Repetitie Ernst en Luim.

Vrijdag

09.00-12.00 uur Voedselbank.
09.30-11.30 uur Hidaya.
13.30-16.30 uur Zonnebloem de laatste vrijdag van de maand.
14.00-16.00 uur Cursus Spaans conversatie De Opstap.
14.00-16.00 uur Koersbal S.W.O.N
19.30-22.30 uur Country dansen Dusty Boots.
20.00-22.00 uur Eklesia.

Verdere informatie bij het beheer in het wijkcentrum.

Aan en opmerkingen naar emailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.